Цензор.НЕТ

19.01.17 12:10

Є "політична позиція", яка дозволяє виключити Савченко з Комітету нацбезпеки і оборони, - глава регламентного комітету Пинзеник. ВIДЕО

Глава регламентного комітету ВР Павло Пинзеник вважає, що хоч регламентом і не передбачена норма про виключення депутата з комітету, але є "політична позиція", яка дозволяє депутатам проголосувати за виключення Савченко зі складу Комітету національної безпеки і оборони.

Про це він сказав у кулуарах Ради, повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.


Пинзеник зазначив: "Регламентний комітет такої ситуації не передбачав. Депутат залишається фактично без місця роботи. Взагалі, я вас повертаю до тієї ситуації, що у нас взагалі нездорова обстановка у Верховній Раді, що кілька народних депутатів не є членами жодного комітету. Це створює певну проблему".

Він продовжив: "Є політична позиція авторів (Проекту постанови про виключення Савченко з комітету, - ред.), відповідних депутатів і політична позиція Комітету з питань національної безпеки і оборони, які рекомендують ВР підтримати проект постанови. Є можливість розглянути проект постанови в залі і визначитися депутатам шляхом голосування".

Також дивіться: Комітет із питань нацбезпеки і оборони виключає Савченко за те, що сам дуже часто робить, - Сироїд. ВIДЕО

Глава комітету підкреслив: "У цій ситуації у мене політична позиція переважає над правовою. Я особисто буду голосувати оскільки щиро вважаю, що це питання більше стосується національної безпеки".

Нагадаємо, що 18 січня під час засідання Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони члени комітету підтримали постанову про виключення Надії Савченко зі складу цього комітету.

Савченко у свою чергу, назвала рішення комітету "незаконним".

Дивіться також: Тетерук - Савченко на комітеті: "Ми боремося не з вами, а з вашою дурістю". ВІДЕО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики