Цензор.НЕТ

19.01.17 13:00

"Так можна далеко зайти", - Гончаренко про виключення Льовочкіна з Комітету Ради з національної безпеки і оборони. ВIДЕО

Народний депутат України Олексій Гончаренко (фракція БПП) вважає невиправданим виключення народного депутата Сергія Льовочкіна з комітету національної безпеки і оборони, оскільки це буде неоднозначно сприйнято у світі.

Як повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, про це Гончаренко сказав у коментарі в кулуарах ВР.


Нардеп підкреслив: "Ви знаєте, подивимося. Коли відповідне рішення буде внесено до порядку денного, але так ми можемо, як я вважаю, зайти далеко і знайти привід, щоб нас звинувачували ц світі".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Є "політична позиція", яка дозволяє виключити Савченко з Комітету нацбезпеки і оборони, - глава регламентного комітету Пинзеник. ВIДЕО

Він продовжив: "Виключення Савченко буде сприйнято неоднозначно. Зовсім недавно ми всією країною її звільняли, а зараз виключаємо. Тут я вважаю у нас є повністю аргументоване "чому". Остання заява щодо Криму - просто неймовірна".

"Що стосується Льовочкіна, то він є народним депутатом, його обрав народ. Він представник "Опозиційного блоку". Мені не подобається "Опозиційний блок", але вони мають право бути в парламентських комітетах".

"Як на мене, це питання набагато складніше", - резюмував Гончаренко.Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики