Цензор.НЕТ

20.01.17 14:16

"Не думаю, що це основна тема українського суспільства" - глава фракції БПП Гринів про відвідування депутатами засідань Ради. ВIДЕО

Народний депутат України, голова фракції Блок Порошенка Ігор Гринів заявив, що не вважає серйозною проблемою українського суспільства низьку явку депутатів на сесійних засідання парламенту.

Про це він сказав в коментарі парламентському кореспонденту Цензор.НЕТ.
Гринів зазначив: "Ви ж бачили, що сьогодні було питання закриття сесії. Депутати часто бувають недисциплінованими, але щонайменше розуміють, що коли важливе рішення, то явка є. Наприклад, за бюджетну резолюцію. У всьому світі є. Подивіться. Відкрийте будь-який парламент у світі. Це не є українська хвороба.

Не буду відсилати до рішення парламентської асамблеї Ради Європи. Там можуть і тридцять присутніх ухвалити рішення. У багатьох парламентах спеціально ухвалено години голосування, щоб побороти цю тему. Тому не думаю, що це основна тема українського суспільства - явка депутатів".

Він зазначив: "Цього хотілося б мені від фракції. Це серйозна проблема. Коли ми не можемо ухвалити рішення через те, що немає депутатів на засіданні. Для суспільства ці проблеми є значно меншими, оскільки на важливі рішення депутати приходять і голосують. Я не хотів би, щоб ми це піднімали до такого рівня, як дійсно проблему держави".

Коментуючи, що майже сто осіб з України поїхали на інавгурацію новообраного президента Трампа в США, голова фракції заявив: "Я не знаю жодної людини, хто проїхав". Коли було названо прізвища Карпунцова і Білозір, Гринів вигукнув: "Вони є в залі".

Він продовжив: "Ви подаєте купу інформації. "Багато депутатів". Ось я як депутат, не знаю жодної людини у фракції, хто поїхав".

Також Гринів прокоментував зовнішньополітичну активність депутатів: "У принципі будь-які зовнішні контакти це нормальна робота будь-якого парламенту. Серед іншого. Вони повинні це робити. Вони повинні. Особливо зараз Україні потрібна міжнародна підтримка. Мені дуже не подобається політичний туризм, коли люди їздять просто в складі делегацій ... Але зараз, на мою думку, мало їздять по таких заходах, які є актуальними, на яких можна доносити свою думку - це факт".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики