Цензор.НЕТ

20.01.17 19:44

Трамп склав присягу президента США (оновлено). ВIДЕО

Дональд Трамп офіційно вступив на посаду президента США. Трамп здобув перемогу на виборах 8 листопада, набравши 279 голосів вибірників при необхідному мінімумі в 270 голосів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з Конституцією США, президентство Барака Обами закінчилося о 12:00 за вашингтонським часом і в цей же момент на посаду вступив обраний президент. Через кілька хвилин Трамп був приведений до присяги в ході церемонії інавгурації на сходах Капітолію у Вашингтоні.

Присягу Трампа прийняв голова Верховного суду США Джон Робертс.Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко: Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента США


Офіційний стрім інавгураційного комітету США:Частина заходів уже відбулася 19 січня. Зокрема, в першій половині дня Дональд Трамп разом з обраним віце-президентом Майком Пенсом взяв участь у символічній церемонії покладання вінка загиблим американським солдатам на Арлінгтонському Національному кладовищі. Доступ на цей захід був дозволений лише для членів сімей перших осіб, представників адміністрації та окремо акредитованих ЗМІ.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики