Цензор.НЕТ

23.01.17 10:52

"Холодно було дуже. Мінус 29. Вії замерзали", - грузинські легіонери 25-го батальйону готують хінкалі і співають пісні поблизу Первомайська, на нових позиціях, відбитих у бойовиків РФ. ВIДЕО

Ще півкілометра української землі звільнено від окупантів. Українці просунулися вперед у напрямку Первомайська і зайняли нові позиції, на яких доти були бойовики.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, спеціальну операцію проводив взвод грузинських легіонерів 25-го батальйону за підтримки українських бійців ще з двох підрозділів.

"Операція є досягненням трьох батальйонів: мотопіхотного батальйону 17-ої танкової бригади, другого батальйону 54-ої бригади і нашого батальйону", - каже командир 25-го батальйону Євген Лавров.

Операцію з промовистою назвою "Сухумі" було проведено без жодної втрати. Українські бійці просунули свої позиції на півкілометра в напрямку Первомайська.
Читайте також: 30% бойовиків, які воюють на Донбасі, - російські військовослужбовці, решта - "козачки" і різного роду угруповання, - Тука
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики