Цензор.НЕТ

23.01.17 11:43

"Відбувалися мародерства там, знущання, і жінок били", - спільниця бойовиків "ДНР" здалася СБУ. ВIДЕО

Співробітники Служби безпеки України переконали колишню учасницю незаконного збройного формування т. зв. "ДНР" добровільно скласти зброю і повернутися до нормального життя у рамках програми "На тебе чекають вдома".

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-центрі СБ України, мешканка Донецької області влітку 2014 року через фінансові проблеми і відсутність постійної роботи вступила до складу одного з терористичних формувань.

Вона готувала їжу, облаштовувала побут бойовиків у Слов'янську. За виконану роботу жінка отримувала харчі й одяг. Після звільнення міста силами антитерористичної операції вона разом із бойовиками переїхала в Донецьк.

Також читайте: Бойовиків, які відмовляються воювати, ізолюють на полігоні в Макіївці, - ГУР Міноборони

Через деякий час, усвідомивши злочинність своїх дій і аморальний спосіб життя бойовиків, основна частина з яких мали судимості, вона добровільно залишила бойовиків, повернулася на підконтрольну українській владі територію, переховуючись від правоохоронних органів.

У січні цього року колишня учасниця незаконного збройного формування дізналася в мережі інтернет про Програму СБУ "На тебе чекають вдома" і вирішила скористатися нею. Написавши заяву про добровільний вихід зі складу т. зв. "ДНР", вона сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Командування бойовиків наказало приховувати втрати шляхом оформлення поранених і вбитих як постраждалих унаслідок нещасних випадків, - ГУР Міноборони

Жінка закликала тих, хто ще перебуває в складі т. зв. "ЛНР / ДНР", не боятися, скласти зброю і повертатися до своїх дружин, дітей і батьків.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики