Цензор.НЕТ

23.01.17 12:37

Останні висловлювання Порошенка про Мінські домоленості викликають серйозне занепокоєння, - Лавров. ВIДЕО

Заява Президента України Петра Порошенка про виконання політичної частини Мінських домоленостей після гарантування безпеки на Донбасі суперечить самому документу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости", про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.
"Ми звернули увагу на серйозне занепокоєння, яке викликають останні висловлювання Президента Порошенка, який безапеляційно заявив, що Україна не буде робити нічого з тих політичних реформ, які прописано в Мінських домовленостях, поки не буде беззастережно виконано всі аспекти, що стосуються сфери безпеки, серед яких відновлення повного контролю українських Збройних сил над кордоном із Росією. Інакше, як він наголосив, ми не перейдемо до реалізації політичних положень Мінських домовленостей", - сказав голова МЗС РФ.

"Це прямо суперечить тому, що записано в Комплексі заходів (офіційна назва Мінських домоленостей, - ред.), де сказано, що лише після виконання всіх без винятку положень, з-поміж яких проведення амністії, забезпечення особливого статусу Донбасу, закріплення цього статусу в Конституції України на постійній основі і проведення виборів під контролем ОБСЄ, лише після всього цього буде відновлено повністю контроль над російсько-українським кордоном", - додав Лавров.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Всі серйозні юристи кажуть, що рішення Міжнародного суду ООН за позовом до РФ буде однозначно на користь України, - Єльченко

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна виконає вимоги Мінських домоленостей щодо внесення змін до Конституції тільки після того, як на Донбасі буде гарантовано безпеку.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики