Цензор.НЕТ

23.01.17 15:00

Спецназ Нацполіції Запорізької області провів турнір з екс-"беркутівцями":"Слава "Беркуту!". ВIДЕО

Команда спецназу управління Нацполіції Запорізької області взяла участь у боксерському турнірі пам'яті загиблих на Майдані "беркутівців", що відбувався в Запоріжжі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням zp.today, відбувся турнір із боксу пам'яті загиблого під час протистояння на Майдані в Києві у 2014 році "беркутівця" Сергія Цвигуна.
Турнір перетворився не у спосіб пом'янути загиблого друга, а у вихваляння розформованого через звірства на Майдані підрозділу.

Однією з нагород переможцям була книга "Нескорений "Беркут". Її автор - майор харківського "Беркуту" Дмитро Собина, який втік у Росію. Книгу було видано в уже окупованому Сімферополі.
У заході взяв участь нинішній заступник управління Нацполіції Андрій Долинний. Він виступив із промовою під час нагородження (ред. - шоста хвилина відеозапису). За даними сайту 061.ua, Долинний раніше служив у "Беркуті", а під час війни буквально місяць пробув у зоні АТО, після чого отримав статус учасника бойових дій.

"Є український підрозділ спецназу, який було створено в 1992 році. У підрозділу є свої традиції, боксерський турнір у пам'ять про загиблого поліцейського ми проводимо вже кілька років. Ми згадуємо про свого побратима. Це допомагає виховувати нове покоління, зокрема і молодих поліцейських. Тому турнір є потрібним і корисним. Якщо у когось є інша думка або щось не подобається - це їхнє право. Головне одне: поліція завжди є і буде органом, який служить своєму народові й українській землі, - пояснив Долинний виданню Форпост свою присутність на турнірі.

Також дивіться: Так починалися бої на вул. Грушевського: як уперше "беркутівці" тікали від протестувальників. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики