Цензор.НЕТ

25.01.17 10:28

Понад 700 курсантів і офіцерів академії сухопутних військ приєдналися до флешмобу #22PushUpChallenge на підтримку ветеранів АТО. ВIДЕО

24 січня військовослужбовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів # 22PushUpChallenge.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міноборони України.

Прийнявши виклик від своїх колег із Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, 22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу виконали понад 700 вихованців і офіцерів навчального закладу.

Дивіться також: Масштабні заходи з підготовки загонів територіальної оборони пройшли в шести областях зони відповідальності ОК "Північ", - Міноборони. ФОТОрепортаж

"На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед усіх, хто долучався до #22PushUpChallenge у нашій країні", - зазначили у відомстві.

Вправу військовослужбовці виконали під керівництвом першого заступника начальника Академії полковника Олексія Шевченка, який також взяв участь у флешмобі.

Своєю участю в цій акції майбутні офіцери і їхні наставники, як і інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, перш за все, тих, хто захищав і захищає нашу Батьківщину зі зброєю в руках на сході України.

Колектив Національної академії сухопутних військ передав естафету особовому складу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики