Цензор.НЕТ

25.01.17 12:09

"Я не могла здатися", - засновниця медслужби "Госпітальєри" Яна Зінкевич після важкої травми і пологів продовжує волонтерську діяльність. ВIДЕО

У 18 років Яна Зінкевич добровільно пішла в АТО. Потім створила медбатальон і врятувала сотні бійців на передовій. Але незабаром допомога знадобилася їй самій - 20-річна волонтер у грудні 2015 потрапила в аварію. На слизькій дорозі автомобіль "Госпітальєрів" злетів у кювет і перекинувся сім разів. Дівчину викинуло через лобове скло і притисло машиною. Зінкевич отримала травму спини, практично несумісну з життям.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, дівчині вдалося не тільки вижити, але і стати на ноги. Складна операція в Ізраїлі, тривала реабілітація - і Яна приголомшила медиків результатами свого одужання - зробила перші кроки і навіть завагітніла. Її нареченим став доброволець Максим Корабльов. Навесні 2016 роки вони одружилися, а в кінці жовтня Яна народила доньку Богдану. Життя склалося так, що Яна зараз самостійно виховує доньку. При цьому творець медслужби "Госпітальєри" намагається продовжувати волонтерську діяльність.
Також читайте: Засновниця медичної служби "Госпітальєри", Народний Герой України Яна Зінкевич сьогодні народила доньку
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики