Цензор.НЕТ

26.01.17 18:06

"Ведучий бачив, як ми падали, і не вірив уже, що ми виживемо", - пілоти підбитого під Слов'янськом МІ-24 проходять реабілітацію і мають намір повернутися у стрій. ВІДЕО

Військові пілоти Валентин Цигульський і Сергій Титаренко, які вижили у збитому бойовиками під Слов'янськом у 2014 році вертольоті МІ-24, проходять реабілітацію і мріють повернутися до польотів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, вертоліт був збитий бойовиками під час виконання бойового завдання - екіпаж прикривав українських десантників, які звільняли околиці Слов'янська.

"Уже після того, як ведучий здійснив постріли і я зайшов на атаку, оператор побачив ракету і видав в ефір цю інформацію. Оскільки в нас була повна зарядка некерованих ракет, я прийняв рішення для себе, що необхідно здійснити заплановані постріли. А потім спробувати виконати маневр. Прицільні постріли я здійснив, і на момент відходу ракета влучила в правий двигун. Вертоліт вибухнув у повітрі. Ведучий казав, що бачив, як ми падали, і ніколи не повірив би, що хтось там буде жити", - згадує про бій командир екіпажу Валентин Цигульський.

Йому довелося перенести безліч операцій у дніпровському госпіталі. Вони були успішні, і незабаром командир зробив перші кроки й повернутися на службу. Зараз Цигульський чекає на документи, які знову дозволять йому літати.

Стати на ноги щосили намагається і штурман Сергій Титаренко. Зараз він проходить курс реабілітації у США. Медики кажуть, що Сергій досить успішно відновлюється. Ретельно виконує рекомендації лікарів і, буквально, не вилазить зі спортивних залів.

Відео програми "Будемо жити"

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": У 2016 році "Укроборонпром" модернізував для армії понад 20 бойових вертольотів. ВІДЕО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики