Цензор.НЕТ

26.01.17 22:00

Ув'язнення за незначні злочини замінять громадськими роботами, - заступник міністра юстиції Чернишов. ВІДЕО

У пенітенціарній системі змінять роботу служби пробації. Зокрема, людей за скоєння незначних злочинів зможуть залишати на волі для відбування покарання у вигляді громадських робіт.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське" про це повідомив Денис Чернишов - заступник Міністра юстиції України.

"Людина, яка отримала вирок суду, може отримати альтернативне покарання до ув'язнення. Воно може полягати і в громадських роботах, це і штрафи і неможливість обіймання певних посад і так далі", - сказав він.

"Дуже велика і складна місія буде у співробітників служби пробації. Вони повинні до моменту винесення вироку суду пропрацювати і зробити досудову доповідь, під час якої вони визначать ту певну суспільну небезпеку, яку об'єкт може нанести суспільству. І дати рекомендації, чи потрібно його ув'язнювати, чи його можна залишити на волі під наглядом офіцерів служби пробації", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мін'юст дозволив видавати довічно засудженим ноутбуки без під'єднання до Інтернету для дистанційного навчання у вишах

Крім того Чернишов наголосив, що таким чином держава значно зекономить бюджетні кошти.

За його словами, на утримання 1 в'язня на рік держава витрачає близько 50 тисяч гривень.

Також Чернишов додав, що в рамках розбудови служби пробації було створено більше 3 тисяч робочих місць по всій Україні.
Також читайте: Нове СІЗО замість Лук'янівського запрацює не раніше 2019 року, - Мін'юст

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики