Цензор.НЕТ

30.01.17 14:10

"Кушнарьов за рік-два міг вийти на пряме протистояння з Януковичем. У всіх учасників трагічного полювання справи відразу пішли вгору", - білі плями вбивства 10-річної давності. ВИДЕО

Розслідування вбивства одного з найвпливовіших політиків двотисячних років Євгенія Кушнарьова і суд над підозрюваними має безліч нестиковок, які викликають сумнів в об'єктивності слідства та вироку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це йдеться в сюжеті телеканалу ICTV, який присвячений трагічному полюванню, що відбулося 10 років тому. Вбивство українського політика Євгена Кушнарьова сталося 16 січня 2007 року, коли він був поранений пострілом під час полювання біля села Червоний Шахтар Ізюмського району Харківської області. Поранення виявилося смертельним, і Кушнарьов, не приходячи до тями, помер наступного дня, 17 січня, в міській лікарні міста Ізюм, куди був доставлений після поранення.

У грудні 2007 року прокуратура Харківської області висунула звинувачення помічникові народного депутата Дмитра Шенцева - Дмитру Завальному, який був учасником полювання, де був смертельно поранений Євген Кушнарьов, за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України - вбивство з необережності.

За версією слідства, випущена ним з карабіна куля зрикошетила в Євгена Кушнарьова. Крім того, Завальному було пред'явлено обвинувачення за частиною 1 статті 263 - незаконне носіння вогнепальної зброї.

15 травня 2009 року Апеляційний суд Харківської області задовольнив клопотання Дмитра Завального про амністію. Справа про вбивство Євгена Кушнарьова було закрита Верховним судом України 9 вересня 2009 року.
Також читайте: Завтра захист Януковича повідомлять про закінчення розслідування у справі про держзраду, - прокурор Кравченко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики