Цензор.НЕТ

30.01.17 18:05

Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Перебуваючи на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак нагородив учасників антитерористичної операції.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України, зокрема, були нагороджені бійці 28 окремої механізованої бригади, які проходять навчання на Яворівському полігоні."Ви маєте величезний досвід, але вам є ще чому навчатися, - сказав міністр оборони України. - Отриманий багаж знань дозволить вам зберегти власні життя і життя своїх підлеглих. Пишаюся вами і дякую за службу!", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Наш особовий склад у районі Авдіївки діє чітко і вміло", - Полторак

Під час спілкування з бійцями, глава оборонного відомства підкреслив, що важливим завданням на сьогодні є створення гідних умов для навчання військовослужбовців.

"Переконаний, найближчим часом ми зможемо створити умови, гідні для навчання військовослужбовців Збройних Сил України, - сказав Полторак.

Він зазначив, що військовослужбовці 28 окремої механізованої бригади гідно виконували свої службові обов'язки.

Також читайте: Майже 50 млн грн виділено на покращення матеріально-технічної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові, - Полторак

Також міністр оборони України поінформував військовослужбовців про ситуацію на сході України і зазначив, що українські воїни, незважаючи на загострення ситуації на фронті, гідно виконують свої завдання і бережуть спокій громадян України.

"Ви завжди були там, де складно, і гідно виконували свої службові обов'язки, незважаючи на небезпеку, яка загрожувала вам і побратимам. Пишаюся тим, що я міністр оборони України такого війська! Дозвольте подякувати вам за службу", - сказав Полторак.

44 військовослужбовців були нагороджені відомчими нагородами та грошовими преміями.

Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки 01Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки 02Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки 03Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки 04Полторак нагородив учасників АТО під час відвідин бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки 05
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики