Цензор.НЕТ

31.01.17 13:09

"Він їхав працювати програмістом, але його змусили перевезти 6 кг кокаїну. Зараз він у бразильській в'язниці", - поліція ліквідувала канал торгівлі людьми. ВIДЕО

Поліція ліквідувала потужний канал торгівлі людьми. Зловмисники вербували в Україні жертв для роботи в Таїланді і Бразилії, де вони були змушені працювати наркокур'єрами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій МВС, покарання за наркотики й умови перебування у в'язницях цих країн найжорстокіші.

Поліцейські затримала одного з вербувальників прямо в його квартирі. Разом з іншими організаторами каналу він причетний до відправки за кордон як мінімум восьми українців.

Читайте також: Громадянин України намагався провезти в Росію опіум

"За грошову винагороду від 500 до 800 доларів США вони займалися вербуванням та переправленням за кордон людей, які пізніше втягувалися в злочинну діяльність - перевезення наркотичного засобу кокаїн в особливо великих партіях", - говорить начальник управління боротьби зі злочинами, пов'язані з торгівлею людьми в Київській області Андрій Ткач.

За словами правоохоронців, вербувальники обіцяли жертвам роботу гідів і перекладачів у Бразилії. Зловмисники обіцяли безкоштовний переліт, проживання та зарплату до двох тисяч доларів за два тижні. Після прибуття в Південну Америку гастарбайтерам наказували перевезти валізу з секретним відділенням, яке заборонялося розкривати.

Зараз у бразильській в'язниці перебувають двоє завербованих українці


Читайте також: Вербувальницю, яка відправляла дівчат у секс-рабство до Туреччини, затримано в Запоріжжі

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики