Цензор.НЕТ

31.01.17 16:48

У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили міжнародну групу контрабандистів, які займалися вивезенням і перепродажем предметів старовини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на СБУ, зловмисники причетні до контрабандного переправлення меча вікінгів, виявленого естонськими митниками на російсько-естонському кордоні і в травні 2016-го повернутого в Україну.

30 січня один із контрабандистів був затриманий під час спроби переправити до Білорусі старовинний меч романського типу (ХIV-XV ст.), 136 старовинних монет різних номіналів і періодів випуску, а також предмети побуту. Старожитності були виявлені в технологічних порожнинах автобуса міжнародного сполучення Київ - Мінськ у пункті пропуску "Нові Яриловичі" Чернігівської митниці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Чиновника управління Держпраці на Буковині затримано на хабарі в 1,5 тис. доларів. ФОТОрепортаж

Співробітники СБУ одночасно провели сім обшуків у різних регіонах і вилучили понад 1 тисячу предметів старовини, серед яких рушниця, кільця та ​​ін. В одного зі зловмисників також вилучено дві бойові гранати і патрони до пістолета Макарова.

Зараз встановлено причетність п'яти українців і двох білорусів до незаконного вивезення культурних цінностей до Білорусі з подальшим їх переправленням у країни Західної Європи та США. Вилучені предмети направлено на мистецтвознавчу експертизу.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 201 (контрабанда) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, українські прикордонники спільно зі співробітниками Державної фіскальної служби, Служби безпеки України та Національної поліції в 2016 році затримали 28,4 тис. одиниць антикваріату.


У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 01У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 02У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 03У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 04У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 05У контрабандистів, які переправляли антикваріат до Білорусі, вилучено понад 1 тис. предметів старовини, гранати і патрони 06

(Фото СБУ)
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики