Військовий шлях повернення Криму безперспективний. Якщо там розгорнуться відповідні дії, він перетвориться на безлюдний острів, - Джемілєв. ВIДЕО

17809 132

Військовий шлях повернення Криму спричинить етнічні чистки і зробить Крим безлюдним.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку думку озвучив народний депутат від фракції "БПП" Мустафа Джемілєв в ефірі телеканалу "112 Україна".
"Ми дуже сподіваємося, що санкції проти окупанта будуть посилюватися і це змусить його залишити окуповані території. Інший вихід, військовий, нам зараз видається безперспективним. Це спричинить етнічні чистки. А якщо там розгорнуться воєнні дії, Крим може перетворитися на безлюдний острів", - заявив Мустафа Джемілєв.

Він також зазначив, що ситуація з правами людини в окупованому Криму постійно погіршується, на півострові панує атмосфера страху. І багато кримських татар хочуть виїхати з півострова. "Ми ледь стримуємо людей, щоб вони не залишали Крим, тому що це стратегія окупантів, щоб кримські татари покинули Крим. Це стосується не тільки кримських татар, а й проукраїнськи налаштованих людей", - заявив Джемілєв.

За словами парламентарія, найбільший тиск чиниться на кримських татар і це пов'язано з тим, що майже весь кримськотатарський народ заявив про те, що не прийме окупацію.

Раніше стало відомо, що окупанти з ранку, 21 лютого, проводять обшуки в Кам'янці під Сімферополем у кримського татарина Марлена Мустафаєва. У підсумку Мустафаєва затримали. Пізніше стало відомо, що окупанти затримали активістів, які прийшли підтримати Мустафаєва. У підсумку окупанти присудили по п'ять діб адмінарешту 10 затриманим кримським татарам, а Марлену Мустафаєву - 11 діб адмінарешту за допис 2014 року в соцмережі.
Також читайте: Єльченко на засіданні Радбезу ООН: РФ чинить проти жителів Криму нечувані репресії, позасудові вбивства, викрадення і тортури