Цензор.НЕТ

27.04.17 08:52

Напередодні Євробачення-2017 СБУ провела антитерористичні навчання. ВIДЕО

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ в Києві та Київській області провела тактико-спеціальне навчання на базі "Міжнародного виставкового центру", де в травні відбудеться пісенний конкурс "Євробачення-2017".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

За даними відомства, тренування відбулося в умовах максимально наближених до реальних. Було відпрацьовано взаємодію правоохоронних відомств, уповноважених на боротьбу з тероризмом, рятувальних служб і органів влади.
"За умовами навчання, озброєні вогнепальною зброєю і вибухівкою "терористи" підірвали легковий автомобіль, захопили заручників, забарикадувалися у приміщенні МВЦ та повідомили про свої вимоги.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": К Евровидению в столице запустят 7 речных трамваев, - Кличко

Члени оперативного штабу спланували та організували проведення умовної антитерористичної операції. Підрозділи спецпризначення затримали "терористів", звільнили "заручників", медики надали допомогу "пораненим", вибухотехнічна оперативна група знешкодила "вибухівку", знайдену у будівлі", - йдеться в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Гости Евровидения будут проходить упрощенный таможенный досмотр, - Тупальский

Зазначено також, що перший заступник начальника ГУ СБ України у м. Києві та Київській області, керівник Координаційної групи АТЦ полковник Олександр Данилевський після завершення навчань оцінив їх як успішні і висловив подяку за злагоджені дії усім суб'єктам по боротьбі з тероризмом, що взяли участь у тренуванні

Нагадаємо, що Євробачення-2017 цього року відбудеться в Києві 9-13 травня.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики