Цензор.НЕТ

29.07.17 20:16

Глава Держміграції Соколюк відмовився показати нардепу Дерев'янку документ, на підставі якого Саакашвілі позбавили громадянства. ВІДЕО

Глава Державної міграційної служби України Максим Соколюк відмовився офіційно надати народному депутату, члену ради партії "Рух нових сил Міхеілу Саакашвілі" Юрію Дерев'яну копію листа від Генпрокуратури, на підставі якого Саакашвілі позбавили українського громадянства.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-служба політсили.

Читайте також: Саакашвілі: "У мене була зустріч із Порошенком на Мальті. Це були дві години погроз і шантажу з його боку"

Нардеп Юрій Дерев'янко запитав у Соколюка, які саме дані в документах Саакашвілі не відповідають дійсності. Керівник служби заявив,що не пам'ятає точно цю інформацію і пообіцяв надати офіційну відповідь.

"Ви отримаєте точну відповідь. Я не пам'ятаю в точності, що було", - сказав Соколюк. Потім він пригадав, що йшлося про якісь статті, за якими Саакашвілі переслідували грузинські правоохоронні органи.

Соколюк заявив, що Саакашвілі повинен повідомити про те, що у нього є недійсні документи. Він також підтвердив, що міграційна служба вже передала інформацію про позбавлення громадянства Саакашвілі в Державну прикордонну службу.

Як повідомлялося, 26 липня президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив громадянства України екс-президента Грузії, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі.

Пізніше нардеп і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про те, що Генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які не були відомі їй під час надання Міхеілу Саакашвілі українського громадянства.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики