Цензор.НЕТ

05.08.17 19:55

Кримського журналіста Семену, якого "судять" окупанти, заочно нагородили "Знаком народної поваги". ФОТО+ВІДЕО

Кримського журналіста Миколу Семену, переслідуваного на окупованому півострові, заочно нагородили "Знаком народної поваги" на заході "День професіонала".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим. Реалії", замість Семени, якому окупанти заборонили покидати Крим, нагороду вручили главі Незалежної медіа-профспілки України Ігорю Чайці.

"Дуже важливо сьогодні підтримати цю людину такою відзнакою, бо це, дійсно, покарання за професіоналізм. Людину покарали за те, що вона назвала свою батьківщину частиною України", - сказав Чайка. Він також закликав присутніх пам'ятати про інших українських в'язнів Кремля, ​​зокрема Олега Сенцова, Романа Сущенка та інших.

Дивіться також: Суд окупантів у справі журналіста Семени відхилив усі клопотання захисту, - адвокат. ВIДЕО

Нагадаємо, Микола Семена звинувачується в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії. У квітні 2016 року в його будинку ФСБ РФ провела обшук, а в травні того ж року йому було пред'явлено офіційне звинувачення. Наразі в Сімферополі триває суд над журналістом, він перебуває під підпискою про невиїзд. Микола Семена заявляє, що у своїх матеріалах він реалізовував право на "свободу вираження поглядів". Правозахисні та журналістські організації вважають його переслідування політично мотивованим.

Кримського журналіста Семену, якого судять окупанти, заочно нагородили Знаком народної поваги 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики