Цензор.НЕТ

23.08.17 17:20

На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули 26-метровий державний прапор України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Думскую, на Приморському бульварі стартував дев'ятий Вишиванковий фестиваль. За традицією його учасники пронесли Потьомкінськими сходами величезний державний прапор, довжина якого точно відповідає віку держави з дня проголошення незалежності.
Учасники акції, серед яких і військовослужбовці ЗСУ, підняли сходами жовто-блакитний стяг, а нагорі, біля пам'ятника Дюку, виконали державний гімн.

Як розповіла керівниця оргкомітету фестивалю Наталя Мажарова, головна мета заходу - вкотре нагадати, що Одеса - це Україна. "Це яскрава і тепла акція. І саме такі події, коли дуже багато одеситів і гостей нашого міста приходять і долучаються до української культури, об'єднують нашу країну, об'єднують одеситів і зміцнюють нашу віру в незалежну і квітучу державу", - сказала вона.

Дивіться також: "Вітаємо нашу Україну з Днем Прапора та Днем Незалежності! З тобою в серці": в окупованому Севастополі влаштували патріотичний флешмоб. ФОТОрепортаж

Нагадаємо, 23 серпня святкують День Державного Прапора України.

На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 01На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 02На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 03На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 04На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 05На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 06На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 07На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 08На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 09На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 10На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 11На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 12На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 13На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 14На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 15На Потьомкінських сходах в Одесі розгорнули величезний прапор України 16

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики