Цензор.НЕТ

14.09.17 17:11

Порошенку і Гройсману вручили сувенірні пакети американського вугілля, доставленого в Україну. ВІДЕО

Президент Петро Порошенко заявляє, що в енергетичному секторі України відбулись кардинальні зміни, а енергоносії перестали бути політичним інструментом і перетворились на звичайний товар.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна вже понад 600 днів живе без російського газу, а держкомпанії не закуповують вугілля в РФ, - Гройсман

Президент також відзначив, що зараз ринковим товаром стає вугілля. "І більше ніхто немає права шантажувати нас після того, як перший американський корабель (прибув в Україну - ред.) вчора, як реалізація моїх домовленостей з Президентом США Дональдом Трампом щодо енергетичної безпеки нашої держави", - зауважив Петро Порошенко.

У свою чергу Генеральний директор американської компанії Xcoal Ерні Трешер передав Президенту та керівнику Уряду символічний подарунок - перше американське вугілля, яке вчора надійшло в порт "Південний" (Одеська область) з Пенсильванії (США).

Також читайте: Перше судно з вугіллям зі США прибуло в Україну, - порт "Южний"

"Забезпечена енергетична незалежність нашої держави. В 2016 році ми лише вчилися жити без російського газу, а сьогодні ми довели всьому світові, що ми здатні прожити (без нього - ред.). І газ перестав бути політичним зашморгом і почав бути звичайним товаром", - підкреслив глава держави.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики