Цензор.НЕТ

22.10.17 14:52

12 незаконних мігрантів, які потрапили до України з Росії, затримали на Сумщині. ФОТО+ВІДЕО

Співробітники Держприкордонслужби затримали в Сумській області 12 незаконних мігрантів, які потрапили на територію України з Російської Федерації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ДПСУ.

Як зазначається, затримання провели вчора на ділянці відділу "Юнаківка" Сумського прикордонного загону.

Загалом затримано 12 осіб азійської зовнішності без документів - 9 чоловіків і 3 жінки.

Наразі тривають фільтраційні заходи, прикордонники поінформували про інцидент представників СБУ та Національної поліції.

"РФ протягом багатьох років використовується як відправний пункт нелегальної міграції до країн ЄС. Через нескладну процедуру отримання російської візи, громадяни країн-постачальників нелегальних мігрантів законним шляхом прибувають на територію РФ. Потім в обхід пунктів пропуску намагаються потрапити до України. Далі за допомогою національної діаспори нелегали прагнуть закріпитися в Україні або ж відправитися транзитом до Євросоюзу. На ділянці відповідальності Східного регіонального управління за останні два місяці це вже 6 випадок затримання нелегальних мандрівників, які прямували в Україну з території східного сусіда", - повідомила ДПСУ.

Читайте також: Прикордонники затримали п'ятьох нелегальних мігрантів з Алжиру і Монголії


12 незаконних мігрантів, які потрапили до України з Росії, затримали на Сумщині 0112 незаконних мігрантів, які потрапили до України з Росії, затримали на Сумщині 0212 незаконних мігрантів, які потрапили до України з Росії, затримали на Сумщині 0312 незаконних мігрантів, які потрапили до України з Росії, затримали на Сумщині 04
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики