Цензор.НЕТ

23.10.17 09:09

"Це внутрішня мотивація, яка надає тобі сил", - ветерани АТО про участь у Марафоні морської піхоти США. ВIДЕО

Українська команда ветеранів АТО, в складі якої десять українських воїнів, яких поранили під час бойових дій на Донбасі, взяла участь у традиційному 42 забігу Морської піхоти США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.
Один з українських воїнів Дмитро Котов, киянин, доброволець батальйону "Київська Русь", якого поранили менш ніж рік тому, сьогодні вже планує подолати 10-кілометрову дистанцію.

Дивіться на Цензор.НЕТ: Українці завоювали 10 медалей на Марафоні морської піхоти США, - Порошенко. ФОТОрепортаж

"Правда, буде важче, ніж іншим, тому що мені лишень поставили протези, й вони не бігові. Ну, вже як зможу. Для мене це честь - взяти участь у цьому забігу", - каже Дмитро, зазначаючи, що тільки 2 тижні тому його виписали з госпіталю.

"Ми хочемо присвятити цей марафон людям, які не повернулися з АТО, а також тим, хто зараз у госпіталях, щоб для них це було стимулом устати", - сказав уповноважений Президента з питань реабілітації поранених учасників АТО Вадим Свириденко, який також брав участь у забігу.

Також дивіться: Порошенко в Авдіївці нагородив 31 військовослужбовця державними нагородами. ФОТОрепортаж

"Це внутрішня мотивація, яка дає тобі сили, ти знаєш, що твої можливості не обмежуються нічим - ти можеш це робити, і ти це робиш", - додав він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики