Цензор.НЕТ

24.10.17 11:55

В Україні є зрадофіли, яким і тризуб над Кремлем постав, вони скажуть, що криво стоїть, - Порошенко. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко відповів тим, хто критикує владу за участь у відкритті не масштабних об'єктів інфраструктури.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави сказав на засіданні Ради регіонального розвитку, який відбувається в Києві.


Порошенко підкреслив, що в країні будується багато об'єктів інфраструктури. Окремо він виділив роботу з відновлення дорожнього покриття і будівництва автомагістралей.

Також читайте: Україна в ООН завжди буде боротися за цінності вільного світу, - Порошенко

"Будуються не лише дороги і мости. Відкриваються, ремонтуються, переобладнуються лікарні, школи, дитячі садки, об'єкти соціальної інфраструктури. І багато речей будуються вперше. Буває, що і театри відкривають свої двері", - сказав президент, звернувшись, зокрема, до мера Києва Віталія Кличка.

Крім того, Порошенко відповів тим, хто критикує владу за участь у відкритті не масштабних об'єктів інфраструктури.

"Звичайно, в Україні є зрадофіли, яким і тризуб над Кремлем постав, вони скажуть, що криво стоїть. І тут знаходять привід для смутку: і мости криві, і театри в історичний пейзаж не вписуються, і ремонти доріг пересуватися заважають, і заводи не те випускають, і борщі не так варять. Критикують за те, що, бачте, президент, прем'єр, влада перерізає стрічки не на дуже глобальних, а часто і локальних об'єктах. Звичайно, крутіше було б побудувати космодром для міжгалактичних польотів, а не завод із виробництва упаковки. Але ми робимо перші кроки після жорсткої економічної кризи, викликаної війною. Війна ще далека від завершення, хоча ми маємо світло в кінці тунелю", - додав Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики