Цензор.НЕТ

28.10.17 10:01

Шкіряк: Чомусь Саакашвілі не намагається захопити органи влади в Тбілісі. ВІДЕО

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі почувається комфортно в Україні винятково тому, що тут він почувається безкарним.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Я, як політичний діяч, хоча повною мірою мене ним не можна назвати, бо я працюю у сфері МВС, але я наголошую на тому, що порушувати закон не має права ніхто. Зокрема і такі політичні "фріки" як Саакашвілі, які на території України дозволяють собі не просто ганебні речі, а злочинні дії та злочинні заяви", - каже Шкіряк.

Також читайте: "Це терористичний акт", - Шкіряк про замах на Мосійчука
Гість програми дивується, чому Саакашвілі не захоплює владу до прикладу, у Грузії та не порушує державні кордони там.

"Чомусь Саакашвілі та його соратники разом з угрупованням Грішина не намагаються штурмувати грузинський кордон. Чомусь вони не б'ють та не нападають на грузинських прикордонників, чомусь Саакашвілі, великий демократ і реформатор, не йде у реформовані ним суди Грузії та не доводить свою невинуватість щодо висунутих йому у Грузії звинувачень. Дивно й те, що він через реформований, справедливий грузинський суд не намагається повернути собі громадянство та не влаштовує там дешеві сцени та не намагається захопити державні органи влади у Тбілісі. Чому? А тому що він боягуз", - наголосив Зорян Шкіряк.

Радник міністра внутрішніх справ додав, що Саакашвілі почувається комфортно в Україні винятково через те, що тут він відчуває себе безкарним.
Також читайте: Парадокси економіки, "Спортлото 2017", Міхо і діячі культури. Свіжі ФОТОжаби від "Цензор.НЕТ"
"Тобто, він вважає, що ти можеш робити тут що завгодно, ти можеш паплюжити Україну, українську Конституцію, плювати на українські закони і тобі тут за це тобі нічого не буде. Але я хочу наголосити, що демократія - це не вседозволеність і вакханалія. Насамперед демократія - це повага до законів та Конституції, а також до державних інститутів країни, яким є і прикордонна служба"- акцентував Шкіряк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики