Засідання у справі Волкова, співучасника викрадення Луценка й Вербицького, не відбулося - суддя у відпустці. ВIДЕО

4040 26

Засідання Апеляційного суду щодо обрання запобіжного заходу для одного зі співучасників викрадення Ігоря Луценка (нардеп, "Батьківщина") і активіста Юрія Вербицького Олександра Волкова не відбулося у зв'язку з тим, що суддя Тетяна Росік у відпустці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив нардеп Ігор Луценко.
Також, як повідомила розпорядник суду, зараз відбувається перерозподіл справи на іншого суддю.

Прокурор Володимир Приходько повідомив, що Олександр Волков, згідно з даними досудового розслідування і оголошеної підозри, є організатором викрадення Вербицького й Луценка, їх катування, а також убивства Вербицького.

"Згідно з нашими даними, він був посередником між головним організатором Чеботарьовим, а також виконавцями, які на місці керували групами, розподіляли ролі, визначали завдання всім групам і які фактично виконували ці завдання", - повідомив Приходько.

Нагадаємо, 23 серпня Апеляційний суд Києва відмовив захисту Олександра Волкова у зміні запобіжного заходу у вигляді арешту до 26 вересня.

29 липня суддя Печерського райсуду столиці призначила для Олександра Волкова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на два місяці до 26 вересня 2017 року.

Нагадуємо, у січні 2014 року учасників Майдану Ігоря Луценка і Юрія Вербицького викрали з території Олександрівської лікарні в Києві і вивезли за місто. Після тортур їх кинули в лісі. Вербицький від травм помер. Нещодавно в кримінальному провадженні у цій справі було заарештовано Олександра Волкова, якого слідство вважає організатором цього викрадення, а також людиною, яка, на думку слідства, пов'язана з імовірним замовником викрадення - Олексієм Чеботарьовим.