Цензор.НЕТ

01.12.17 11:08

Порошенко і Гройсман привітали українців із 26-ю річницею Референдуму про незалежність. ВIДЕО

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали українців із 26-ю річницею Всеукраїнського референдуму 1991 року.

Про це Порошенко і Гройсман написали на своїх сторінках у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.


"26 років тому, 1 грудня, понад 90 % українців на Всеукраїнському Референдумі ствердно відповіли на історичне питання: "Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення Незалежності України?". Вітаю всіх з цим визначним днем нашої історії! Слава Україні!", - заявив Гройсман.

Також читайте: Вірю, що наступний Курултай буде скликано на звільненій від окупантів кримській землі, - Гройсман

"Референдум 1 грудня 1991 став відправною точкою у творенні сучасної Української держави. Саме після беззаперечних результатів референдуму незалежну Україну визнали всі суб'єкти міжнародних відносин. Сьогодні наш спільний обов'язок - захистити цей здобуток. І ми обов'язково переможемо!", - заявив Порошенко.

Порошенко і Гройсман привітали українців із 26-ю річницею Референдуму про незалежність 01Порошенко і Гройсман привітали українців із 26-ю річницею Референдуму про незалежність 02Порошенко і Гройсман привітали українців із 26-ю річницею Референдуму про незалежність 03


В Україні 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум про незалежність України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою. За Акт про незалежність проголосували тоді 346 народних депутатів. А 1 грудня 1991 року 90,92 відсотка виборців дали ствердну відповідь на запитання: "Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?". Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не була б підтримана більшістю громадян. Зокрема, в Криму за незалежність проголосували 54,19% громадян, в Севастополі - 57,07%, в Донецькій, Луганській, Одеській і Харківській областях за незалежність власної держави висловилися понад 80 відсотків громадян. В Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій областях "за" проголосували понад 95 відсотків громадян.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики