Цензор.НЕТ

30.08.14 16:46

«Батькивщина» начинает процедуру проведения референдума по вступлению Украины в НАТО, - Тимошенко. ВИДЕО

Партия «Батькивщина» уже сегодня представляет в Центральную избирательную комиссию сообщения о проведении инициативных собраний граждан по проведению всеукраинского референдума о присоединении Украины к НАТО.

Об этом заявила лидер партии Юлия Тимошенко в специальном заявлении для прессы, сообщает Цензор.НЕТ. По ее словам, этот референдум должен состояться одновременно с досрочными парламентскими выборами 26 октября этого года.

"«Я думаю, що ви знаєте: вчора вперше генеральний секретар НАТО заявив, що двері НАТО для України відкриті. В перший раз в історії нашої незалежності, в перший раз в історії України народ не розділений стосовно питання НАТО. Сьогодні український народ консолідований стосовно того, що Україна мусить стати членом НАТО. Але за порядками, які діють щодо вступу, обов'язкове проведення загальноукраїнського референдуму для того, щоб народ визначився - готові ми стати членами НАТО негайно чи ні», - підкреслила Юлія Тимошенко.

«У нас немає ніяких сумнівів, що саме вступ України до НАТО якомога швидше і буде одним з факторів припинення війни, встановлення миру, повернення до нормального життя», - зазначила лідер «Батьківщини».


Смотрите: Объявление военного положения в Луганской и Донецкой областях - путь к миру, и это обязанность Президента, - "Батькивщина". ВИДЕО

«Саме тому я хочу зараз вам повідомити, що партія «Батьківщина» прийняла рішення з сьогоднішнього дня розпочати проведення всіх процедур, які необхідні, щоб провести референдум щодо вступу в НАТО безпосередньо в день проведення дострокових виборів. Саме сьогодні ми передаємо спеціальну заявку до Центральної виборчої комісії, де повідомляємо, що 5 вересня о 12 годині дня ми будемо проводити ініціативні збори громадян України щодо проведення рефередндуму по вступу в НАТО. Після того ми починаємо згідно закону України про всеукраїнський референдум збирати 3 млн підписів. Саме стільки потрібно, щоб мати можливість поставити це питання на референдум», - повідомила Юлія Тимошенко.

Вона звернулася до Президента України, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради, депутатів та всіх українських громадян з проханням підтримати ідею якнайшвидшого проведення референдуму.


Смотрите: "Вчерашнее вторжение это - война с Россией", - Тимошенко. ВИДЕО

«Я вірю, що це зробить Україну сильною, я вірю, що це раз і назавжди закриє можливість для будь-яких військових аресивних дій з боку Російської Федерації по відношенню до України. І я переконана, якщо б ми цей крок по вступу України до НАТО зробили ще на самому початку отримання Україною незалежності 23 роки тому - сьогодні Україна жила би в мирі, в спокої, з сильною економікою, з сильною соціальною системою», - підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона також нагадала, що напередодні запропонувала країні та Президенту план першочергових дій для припинення війни, який складався з трьох пунктів. Йдеться про негайне введення воєнного стану для належного керування країною, яка бере участь у військових діях; створення ставки головнокомандувача для концентрації системи управління армією та обороною; а також скликання надзвичайного засідання Верховної Ради, яка б затвердила воєнний стан та звернулася до урядів та народів світу щодо надання військово-технічної допомоги." - говорится в сообщении пресс-службы.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Кравчук, Кучма и Ющенко поддержали вступление Украины в НАТО.Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику