"Ты себе на лоб лучше приклей, бл#дь", - водитель, припарковавшийся на месте для инвалидов, едва не наехал на активиста проекта "Зупини лося!". ВИДЕО

21296 175

Активисты проекта "Зупини лося!" пытались научить не парковаться на местах для инвалидов водителей-посетитителей одного из киевских супермаркетов. Внимание! Ненормативная лексика!

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на страницу проекта "Зупини лося!", многие автолюбители признавали свою неправоту или перепарковывались со специальных мест.

В число нарушителей попал и легендарный футболист киевского "Динамо" Владимир Веремеев.

Среди любителей парковаться на местах для инвалидов, активистам проекта, попался и достаточно агрессивный водитель. Во время маневров на парковке, он едва не наехал на одного из активистов.

"Ты себе на лоб лучше приклей, бл#дь", - заявил он возмущенно, увидев специальную наклейку на лобовом стекле автомобиля.

Топ комментарии
+47 Ksenia VB
Ми живем серед такого БИДЛА "Ты себе на лоб лучше приклей, бл#дь", - водитель, припарковавшийся на месте для инввалидов, едва не наехал на активиста проекта "Зупини лося!" - Цензор.НЕТ 4074
Нажаль, правда.
показать весь комментарий
23.11.2018 16:07
+32 Антон Чигур
я такое часто наблюдаю - парковка на местах для инвалидов. Не понимаю какая проблема заехать патрулю на такую стоянку и выписать пачку штрафов ?! И делать такие рейды каждый день !
показать весь комментарий
23.11.2018 16:09
+30 Ned Stark
Ми живемо серед такого бидла!

Ось тут згоден на 1000%! Бидло - ключова проблема України, із якої випливає решта проблем. Бидло є українськомовне і російськомовне, із Заходу і Сходу, бідне і багате. Даунецьке ватне бидло криками "путінввєді" привело війну, бидло у владі розводить корупцію і ставить палки у колеса реформаторів, бидло копає бурштин і вирубує карпатські праліси.
Я не ділю Україну на Схід і Захід, на українськомовних і російськомовних, на порохоботів і зрадофілів, а ділю на вихованих, розумних, інтелігентних українців і на тупе бидло.
З бидлом треба боротися жорстко, у даному випадку ціль виправдовує методи. Для початку треба брати великі штрафи (від 100 євро) за найменше порушення - таке, як ось це паркування на місцях для інвалідів чи окурок, кинутий не в урну. Нема грошей - громадські роботи!

Саме так бидло побороли в країнах Балтії і, що характерно, проти драконівських штрафів були лише місцеві "нєгражданє"!
показать весь комментарий
23.11.2018 16:15