"Сонце Донбасу, зеленіють поля - який кайф! Нудно не буде", - отдельный разведбат десантно-штурмовых войск объявил новую волну набора. ВИДЕО

5971 80

Отдельный разведбатальон десантно-штурмовых войск объявил новую волну набора.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет на своей странице в соцсети легендарный волонтер, военнослужащая Маруся Зверобой.

"Нам розширюють зону відповідальності! Нова хвиля набору снайперів, саперів, розвідників, кулеметників, водіїв з категорією С та інших патріотів, з непереборним бажанням знищувати ворога за Україну ласкаво просимо в наші лави! Нудно не буде ) нам ВЖЕ не нудно)) відповідаємо на обстріли щодня братськими обіймашками усіх калібрів! Морально-психологічний стан на висоті!", - пишет Зверобой и публикует видеоролик о бойцах батальона.

Топ комментарии
+15 Алла Новосад 5b57f84f
Этих не заставит. Скорее они его поставят на колени.
Пост Маруси Зверобой, о которой идет речь в данной статье.

Marusya Zvirobiy з Марусею Звіробій.
16 год ·

Зеленський записав подяку воїнам на тлі численних грамот і прапорів військових частин! Нагадаю що такого добра повно в кожного ВОЛОНТЕРА!!!
Це не означає що ці вч підтримують володю як кандидата! Не плутайте!
Більше того, десантно-штурмові війська вже відреагували на відверту маніпуляцію команди Зе, де він на фото з Михайлом Забродським 2017го року і в офіційній групі 79ки ДШВ висить звернення про вимогу терміново припинити маніпуляційні дії! Зе хоче щоб з усіх частин його офіційно відцуралися чи що???

ЖОДНОМУ ВОЛОНТЕРУ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРИКРИВАЮЧИСЬ ДОПОМОГОЮ АРМІЇ ЗДАТИ УКРАЇНУ ПУТІНУ!!!! НА ЛОБІ СОБІ ЗАПИШИ ТОВАРИШ ВОВА!!!!!
PS
Є прекрасний фільтр на проукраїнськість, це питання по Криму!
Зкиньте хтось який у Володі план по поверненню нашого півострова!??? Передайте що військові частини ним вказані ДУЖЕ цікавляться!!!!
показать весь комментарий
10.04.2019 14:35
+13 plotinus999
"Сонце Донбасу, зеленіють поля - який кайф! Нудно не буде", - отдельный разведбат десантно-штурмовых войск объявил новую волну набора - Цензор.НЕТ 2756
показать весь комментарий
10.04.2019 14:34
+9 Геракл Платонович
НароЗЕй заставит вас на коленях извинятся перед братушками!...
показать весь комментарий
10.04.2019 14:29