Цензор.НЕТ

04.01.16 11:13

На фабрике "Житомирські ласощі" "титушки" напали на журналистов: "Вам все позволено?! Я сейчас заберу камеру!". ВИДЕО

"Титушки" напали на журналистов на территории кондитерской фабрики "Житомирські ласощі".

Инцидент произошел утром 3 января, когда работники фабрики собрались на территории предприятия, которое, по их словам, захватили "титушки", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на запись в Facebook журналистки Оксаны Трокоз.

По ее словам, когда она с оператором снимала сюжет на фабрике, одному из участников конфликта это не понравилось и он пытался выхватить микрофон и ударил по камере. При этом работники полиции, которые в этот момент находились на фабрике, никак не отреагировали на инцидент. А начальник полиции в Житомирской области Валерий Рудик посоветовал звонить в 102.

На видео журналистов видно как нападавший кричит: "Что вы снимаете?! Вам, что все позволено?! Я сейчас заберу камеру!".

Поліція, кажете? На фабриці ЖЛ знімаємо, як представники одного власника воюють з тітушками іншого (тітушками, які безперешкодно потрапили на фабрику і разом з правоохоронцями гріються біля одного багаття). Одному з учасників конфлікту видається дивним, що ми знімаємо, він намагається вихопити у мене мікрофон і б'є по камері. Разом з Ihor Kostash йдемо до працівників міліції, які охороняють фабрику, просимо захистити нас від тітушок, які перешкоджають діяльності журналіста. Той посилає нас у прес-службу. Бачимо начальника поліції Рудика, намагаємося поскаржитись на бездіяльність правоохоронців, але той посилає нас на 102. Потім він підійшов і запитав, чи впізнаємо ми того тітушку, але перше враження вже склалося.UPD: Зателефонував особисто керівник ГУ Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, запитав, коли ми будемо готові написати заяву. Словом, покращення))

Опубліковано Oksana Trokoz 3 січня 2016 р.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику